News

2015/12/22 Наші новини
CG Weekend Kiev – let it be!
CG Weekend Kiev photo 5

У Києві відбулася конференція з комп’ютерної графіки, 3D анімації та спецефектів

5-6 грудня у Києві у Fedoriv Hub відбулася міжнародна конференція “CG Weekend 2015”.

Учасники заходу змогли відвідати майстер-класи від провідних фахівців з комп’ютерної графіки, 2D та 3D анімації, дизайну, постпродакшну, отримати шанс працевлаштування у найбільші медіа- та постпродакшн-компанії України, взяли участь у розіграші цінних призів від спонсорів конференції.

CG Weekend Kiev photo 1

Майстер-клас «Все, що ви хотіли, але боялися запитати про роботу у VFX» від міжнародної компанії «Terminal FX» та школи комп’ютерної графіки «TFX Workshop» відкрив серію майстер-класів та презентацій. Компанія спеціалізується на створенні складних ефектів для художніх фільмів та рекламних роликів. В даний час “Terminal FX” працює зі світовими лідерами в кіноіндустрії, таких як Universal Studios, Warner Brothers, Katalyst фільмів, MTV, 20th Century Fox, WWE Studios, Rebel Films та ін. Унікальність “TFX Workshop” в тому, що це перша школа в Україні, де навчають майбутніх спеціалістів VFX на основі реальних проектів. У контексті майстер-класу було розглянуто голлівудський проект “Серце дракона 3: Прокляття чарівника”, в роботі над яким задіяна “Terminal FX”.

CG Weekend Kiev photo 2

На всіх, хто цікавиться процесом управління CGI-виробництвом, чекала захоплююча презентація Сerebro, — програмного рішення для управління компаніями в будь-якій аудіовізуальній сфері. Основні можливості продукту – швидке аудіовізуальне коментування зображень/відео файлів, а також вбудована система передачі та зберігання файлів.

CG Weekend Kiev photo 3

Спонсор CG Weekend – компанія Autodesk, підготував подарунок всім учасникам конференції. Дворазовий номінант VES Awards (“Оскар” у світі спецефектів) Андрій Богданов провів ексклюзивний майстер-клас. У контексті майстер-класу було розглянуто створення цифрової локації чорнобильської атомної електростанції для фільму “Мотільки”.

CG Weekend Kiev photo 4

Що можна надрукувати на 3D-принтері, як технологія змінить майбутнє та багато іншого учасники змогли дізнатися на майстер-класі від 3D-майстерні Volume.

CG Weekend Kiev photo 5

Концепт-художник Tory Polska розповіла про принципи роботи художника анімації та відповість на запитання, чому іноді варто жертвувати на перший погляд відмінними дизайн-рішеннями. Також учасники конференції змогли дізнатися, що таке концепція, і чому вона задає напрямок усьому виробництву.

CG Weekend Kiev photo 6

Створити з ідеї готову структуровану 3D модель – простіше простого! На презентації 3D Coat було продемонстровано, як за допомогою цього потужного програмного забезпечення можна вирішити цілий спектр важливих виробничих питань.

CG Weekend Kiev photo 15CG Weekend Kiev photo 7CG Weekend Kiev photo 14 CG Weekend Kiev photo 13 CG Weekend Kiev photo 12 CG Weekend Kiev photo 11 CG Weekend Kiev photo 10 CG Weekend Kiev photo 9 CG Weekend Kiev photo 8

У контексті конференції відбувся ексклюзивний захід – Job-сейшн. Провідні національні та міжнародні компанії презентували відкриті вакансії для фахівців CG, 2D та 3D анімації, VFX. Учасники конференції змогли безпосередньо поспілкуватися про працевлаштування з топ-менеджерами та HR-директорами компаній, серед яких група компаній StarLightMedia (телеканали СТБ, ICTV, Новий канал, М1, М2, QTV), ТВ-канал RTI, постпродакшн компанія Coffeepost, студія Panama Grand Prix, студія медичної анімації Nanobotmodels Medical Animation, компанія Front Pictures, студія Darvideo Creative Graphics & Animation, компанія Looksery.

Серед учасників конференції було розіграно призи від призових партнерів “CG Weekend 2015” – Cerebro Inc., Droid Sketchbook та 3D Coat.