Новости

2018/05/01 Наши новости
У Дніпрі відбудеться фестиваль домашніх тварин
31689062_2208778712686028_1345292213621358592_n

З 30 червня по 1 липня у Дніпрі відбудеться наймасштабніший захід для власників та любителів домашніх тварин – фестиваль тварин “ХеппіПет”!

Фестиваль стане приємною несподіванкою для кожного, хто бажає поповнити свої знання щодо утримання домашнього улюбленця, придбати товари для тварин, або навіть знайти нового друга!

На гостей фестивалю чекає ярмарок товарів та послуг, цікаві лекції на тему догляду, утримання та виховання своїх улюбленців, а також консультації професіоналів у сфері ветеринарії та послуги грумінгу. Нові знання будуть корисними для кожного власника домашніх тварин, адже любов і правильний догляд – це дві головні складові щастя братів наших менших.

Кожен, хто хоче покращити свою карму та повернутися додому не сам, а з вірним другом, обов’язково має навідатись до намету доброти. Там його зустрінуть чотирилапі малюки, які мріють про сім’ю. Якщо ви наважитесь на цей відповідальний крок і протягнете руку допомоги тварині з притулку, то вже наступного ранку, замість набридливого будильнику, вас розбудять пухнасті лапи та вірні очі.

Окрім лекцій, майстер-класів та консультацій, під час фестивалю буде проведено безліч розваг для відвідувачів та їх улюбленців. Зокрема, фудкорти, фотовиставка та фотоконкурс, фільми про тварин, відпочинок на свіжому повітрі та багато іншого.

Усі тварини перед тим, як потрапити на територію фестивалю, будуть перевірені професіоналами на наявність щеплень, тож гості можуть бути впевненими у свої безпеці та безпеці молодшого друга.

Без сумнівів, “ХеппіПет” – це подія must visit для кожного, хто має пухнастого члена сім’ї, піклується про його здоров’я та дозвілля, а також, для усіх, хто хоче отримати незабутні враження, провівши день у веселій компанії вухастих та хвостатих розбишак.