Новости

2016/11/16 Наши новости
У Києві відбудеться майстер-клас від режисера художнього фільму про легендарну революціонерку Фані Каплан

master2

МАЙСТЕР-КЛАС ВІДМІНЕНО.

-

10 грудня 0 16.00 у конференц-залі “Київ-проекту” (вул. Б.Хмельницького, 16-22) відбудеться майстер-клас від Олени Дем’яненко, режисера фільму “Моя бабуся, Фані Каплан”

Програма майстер-класу:

  • відеопрезентація фільму “Моя бабуся, Фані Каплан”;

  • кейс, створення фільму “Моя бабуся, Фані Каплан”: як з’явився задум і як він трансформувався: підготовчий, знімальний і монтажно-тонувальний періоди і що вдалося реалізувати у підсумку;

  • професійні секрети виробництва фільму в Україні;

  • як випустити український фільм в прокат, досвід самостійного випуску («Хвороба кохання») і роботи з великим прокатником («Фанні Каплан» & «Вольга Україна»)

  • питання & відповіді та багато іншого.

Про лектора:

ОЛЕНА ДЕМ’ЯНЕНКО

Режисер, сценарист, продюсер.

Олена Дем’яненко привернула до себе увагу кіноспільноти ще наприкінці 1990-х своїми фільмами “Жорстока фантазія” (1997), який отримав приз “Золота корона” на МКФ у Касабланці, та “Дві Юлії” (1998), який отримав приз “Арсенал” та був визнаний найкращим фільмом року. У 2001-2012 роках працювала у Москві, де була режисером кількох телесеріалів. У 2012 році Олена повернулася до України, де стала співзасновником та директором Кінокомпанії Гагарін Медіа. У наступному році, спільно зі своїм чоловіком Дмитром Томашпольським, виступила со-режисером, сценаристом та продюсером романтичної комедії  “F63.9 Хвороба кохання”. А  8 грудня 2016 року у прокат вийде її довгоочікуваний фільм “Моя бабуся Фані Каплан”.

Фільмографія:

2016 – “Моя бабуся, Фані Каплан”,

2013 – “F 63.9 Хвороба кохання”

2008 – “Маяковський. Два дні”

2006 – “Казароза”

2002 – “Завтра буде завтра”

1998 – “Дві Юлії”

1997 – “Жорстока фантазія”

Про фільм:

У 1917 році сліпа Фані Каплан виходить з в`язниці. У неї починається роман з лікарем Дмитром Ульяновим. За рік її буде звинувачено в замаху на брата лікаря, Володимира Леніна…

За словами авторів, цей фільм є вивченням однієї історичної фальсифікації. Він фокусується на тому, як можна маніпулювати історією задля ідеологічних інтересів. Сьогодні ми все ще продовжуємо жити серед міфів радянської ери. Багато з них було розвінчено, проте сьогодні достатня кількість їх все ж існує. Міфи

живуть у старих фільмах та у свідомості людей. Фільм – це спроба створити альтернативний дискурс, переоцінку, засновану на одній конкретній історії.

Умови участі:

При оплаті до майстер-класу: 99 грн, при оплаті на майстер-класі 129 грн.

Тільки до 30 листопада (включно) використайте промокод fannykaplan при оплаті і отримайте знижку -20% на участь у майстер-класі.

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА.

Купити квиток на майстер-клас